Instagramowe polecajki

with Brak komentarzy

Praktycznie każdy trener czy dietetyk ma swoją bazę osób ze świata FIT, których aktywność w mediach społecznościowych śledzi – by zbierać inspiracje, dowiadywać się o nowościach czy weryfikować swoją wiedzę.

W ostatnich latach namnożyło się fit-infuencerów, którzy bez wykształcenia i wiedzy, bazując jedynie na informacjach internetowych czy na własnej metamorfozie, chce edukować swoją społeczność, często narażając zdrowie obserwujących dziwnymi pomysłami na diety czy niebezpiecznymi ćwiczeniami.

Wykształcenie kierunkowe, szkolenia specjalistyczne i po prostu praktyka w pracy z pacjentami czy klientami na siłowni pozwoliła mi weryfikować informacje w mediach społecznościowych.

Podzielę się z wami dzisiaj moimi FIT ulubieńcami z Instagrama – których działalność warto śledzić.

Angoswede

Angoswede

Amerykańska trenerka, na swoim Instagramie umieszcza przykładowe ćwiczenia na określone partie (w szczególności dla kobiet). Przeważnie bez dodatkowego obciążenia (bądź w formie butelek z wodą, hantelek).

Instagram – @angoswede

DENICE MOBERG

Deniceemoberg

Duńska trenerka. Na swoim profilu umieszcza filmy z przykładowymi treningami na dane partie na siłowni. Mama 2 letniego syna i półrocznej córki. Dobry przykład, że w czasie ciąży i po ciąży można dobrze wyglądać i trenować.

Instagram – @deniceemoberg

Alicja Pyszka-Bazan

Fit Ala

Była zawodniczka bikini fitness, triathlonistka. Mistrzyni świata na dystansie 1/4. Idealny przykład, że w ciągu życia można trenować różne aktywności z świetnymi wynikami.

Instagram – @fit.ala

Szymon Moszny

Szymonmoszny

Trener personalny, szkoleniowiec. Przekazuje ogrom wiedzy merytorycznej w zakresie treningu siłowego.

Instagram – @szymonmoszny

Adrianna Kaczmarek

Adakaczmarekifbbpro

Mistrzyni Europy IFBB bikini fitness. Zawodniczka i trenerka. Pokazuje, że w młodym wieku i przy skrupulatnych treningach można osiągnąć wiele!

Instagram – @adakaczmarekifbbpro

NICOLA WOŁOSZYN

Fitnarcyz

Trenerka. Na swoim Instagramie umieszcza posty motywujące do treningu, a także przykładowe ćwiczenia (trening siłowy, funkcjonalny, mobility, stretching).

Instagram – @fitnarcyz

Monika Ciesielska

Drlifestylepl

Dietetyczka kliniczna. Umieszcza wiele motywujących do działania postów, ciekawostek i dietetycznych faktów wraz z przepisami na różne pyszności.

Instagram – @drlifestylepl

Irena Owsiak

Irena Owsiak

Dietetyczka kliniczna. Jest weganką i w przystępny sposób pokazuje, że życie wege nie musi być nudne i niedoborowe (a co najważniejsze drogie!).

Instagram – @healthyomnomnom

Zostaw Komentarz