Paulina

Chcesz mnie lepiej poznać? Zapraszam!

Nazywam się Paulina Makowiec, pochodzę z małej miejscowości w województwie opolskim.

Od połowy podstawówki przez 8 lat tańczyłam w klubie tanecznym, a później zakochałam się w kształtowaniu kobiecej sylwetki i wkroczyłam na siłownię (w międzyczasie na matę w domu i salę fitness).

Ukończyłam Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu z tytułem magistra dietetyki, gdzie moje zainteresowania ukierunkowałam na dietetykę sportową, odżywianie okołotreningowe i suplementację.

Już w trakcie studiów ukończyłam certyfikowane kursy w Krakowie w Polskiej Akademii Sportu i Wrocławiu w Akademii Szkolenia Trenerów i zostałam  trenerem osobistym i instruktorem fitness.

Od co najmniej 5 lat poszerzam swoją wiedzę uczestnicząc w szkoleniach i kursach dotyczących dietetyki sportowej i klinicznej, treningu siłowego oraz fitness.

omnie-foto4
omnie-foto3

 

Zdobywając doświadczenie w prowadzeniu klientów na siłowni oraz pacjentów dietetycznych odkryłam 2 swoje pasje – stretching&mobility oraz gotowanie zdrowszych wersji standardowych dań – rozwój tych pasji relacjonuję na moich profilach – Facebook i Youtube .

W mojej pracy staram się cały czas rozwijać się merytorycznie, ale przede wszystkim moim celem jest propagowanie, na coraz większą skalę, zdrowego trybu życia w pojęciu sportowym i dietetycznym.

Podczas pracy z klientem jestem otwarta na jego potrzeby oraz konsekwentna w osiąganiu zamierzonych celów.

 

Prywatnie od lat jestem „małym potworkiem”, czyli fanką Lady Gagi, uwielbiam masło orzechowe (ale głównie robione własnoręcznie) i – co chyba jest najważniejsze – jestem totalną kociarą – pod czujnym (bądź nie) okiem kocich trenerów, Januszka i Stefana, testuję nowe przepisy i zestawy ćwiczeń.