Halo, halo, mam blog!

with Brak komentarzy
post-blog

Mam na imię Paulina i jestem magistrem dietetyki klinicznej, trenerem osobistym i instruktorem fitness. Chciałabym pokazać Ci, jak w prosty sposób zmienić swoje nawyki żywieniowe i wprowadzić aktywność fizyczną, by móc cieszyć się zdrowiem i sprawnością bez wyrzeczeń.

W blogowej Strefie Fit będę razem z siostrą przedstawiała wam treści z tematyki dietetycznej, treningowej a także będziemy z Wami się dzielić przemyśleniami i poradami, jak nie być „fit-robotem” i w jaki sposób to wszystko w luźny i logiczny sposób łączyć. Bo życie w ciągłej spinie treningowo-dietetycznej jest na dłuższa metę nie do życia.

Już od kilku miesięcy publikuję dla was przeróżne materiały – na poważnie, na wesoło, na słodko i wytrawnie – zachęcam do sprawdzenia profilu na Facebooku oraz YouTubie . Zapraszam również do obserwowania profilu na Instagramie, gdzie możecie poznać mnie (i moje zmagania z zrównoważonym życiem FIT) trochę z bardziej prywatniej strony.

social-media

Jestem świadoma, że czasem ilość otaczającej treści zamiast poukładania wprowadza jedynie chaos – od długiego czasu obserwuję internetowy świat fit-lajfstajlowych-blogów. Jeżeli nie bardzo wiesz, jak zabrać się za to wszystko zabrać, poukładać to sobie i czujesz, że potrzebujesz indywidualnego podejścia i pomocy – jestem tu dla Ciebie! Zapraszam Cię do zakładki Oferta – na pewno będę w stanie Ci  pomóc – w profesjonalny i komfortowy sposób.

post-blog2

To jak, wchodzisz w to?

 

– Paulina

Zostaw Komentarz