Współpraca treningowa – jak wygląda?

with Brak komentarzy

Do osiągnięcia celu treningowego potrzebny jest odpowiedni trener, który zmotywuje Cię, nauczy prawidłowej techniki (i co najważniejsze nie uszkodzi) oraz podtrzyma na duchu i poprowadzi dalej, w czasie treningowego kryzysu.

Dlatego IDEALNIE trafiłaś/eś!

Pomogę Ci w Twojej drodze na siłowni.

Podopieczna

Podopieczna Sylwia

Jeśli jesteś zainteresowana/y, ale niepewna/y formą i przebiegiem współpracy, pokażę Ci wszystko krok po kroku.

1. Konsultacja treningowa

Po wcześniejszym skontaktowaniu się mail/messanger/telefon umawiamy się stacjonarnie w siłowni Well Fitness Karłowice - Wrocław.

Jeśli będziesz pewna/y współpracy wymagany jest zakup członkostwa i karnetu na siłownię (koszt od 109zł do 139zł miesięcznie).

Na spotkanie przygotuj się tak, jak na trening. Zabierz ze sobą:

  • wygodny strój sportowy,
  • wodę/izotonik,
  • ręcznik (dostępny do zakupu na miesjcu),
  • kłódkę do szafki (dostępna do zakupu na miejscu).

Na samym początku wypełnisz wraz ze mną formularz konsultacyjny, który pomoże mi w doborze odpowiednich ćwiczeń dla Ciebie.

Podopieczna-konsultacja
Podopieczna-analiza składu ciała

Jeśli posiadasz aktualne wyniki badań morfologii krwi zabierz je ze sobą (w przypadku, gdy chorujesz przewlekle) oraz zgodę na wykonywanie dodatkowej aktywności fizycznej, wystawioną przez ortopedę/chirurga/fizjoterapeutę (w przypadku urazów, zabiegów, operacji).

Kolejnym krokiem będzie wykonanie analizy składu ciała na analizatorze firmy INBODY.

Dzięki niej dowiem się jaka jest Twoja aktualna masa ciała, zawartość mięśni oraz tkanki tłuszczowej (ogólna i segmentowa).

W zależności od celu treningowego, będziemy wykonywać analizę raz na jakiś czas (od 4 do 8 tygodni), aby kontrolować Twoje postępy.

Następną częścią konsultacji jest trening.

Wykonasz podczas niego kilka testów - ćwiczeń, dzięki którym sprawdzę Twoją mobilność oraz siłę wybranych partii mięśniowych.

Przed zakończeniem 60 minutowej konsultacji, omówimy w jakim czasie będziesz w stanie zrealizować jeden ze swoich celów, ile treningów będzie do tego potrzebnych, jeśli będzie taka potrzeba, jaką dodatkową suplementację wdrożyć, aby przyspieszyć ten proces.

Podopieczna-trening
Trening personalny

2. Trening Personalny

Po ustaleniu ilości treningów i pakietów (płatność), umawiamy się na treningi o regularnych porach, bądź w różnych, dogodnych dla Ciebie i dla mnie.

Otrzymujesz do podpisu regulamin treningów.

Średni czas treningu to 60 minut.

Po pierwszym treningu otrzymujesz wskazówki, jak należy się rozgrzać przed kolejnymi treningami właściwymi (możesz przyjść 15 minut szybciej, aby zaoszczędzić nasz czas).

Trening to inwestycja w siebie, a to Ty jesteś najważniejsza/y w swoim życiu!

Jedyne pytanie, jakie musisz sobie zadać to:

Kiedy widzimy się na konsultacji?

Zostaw Komentarz